Mitsufan - Mitsubishi Forum Poland
https://mitsufan.eu/

II Ogólnopolski Zlot Mitsufanów
https://mitsufan.eu/viewtopic.php?f=79&t=1052
Strona 1 z 1

Autor:  Mister [ Śr, 3 wrz 2014, 09:48 ]
Tytuł:  II Ogólnopolski Zlot Mitsufanów

Na początku wakacji, w dniach 29 Czerwca - 5 Lipca 2014 odbył się w Bieszczadach, w miejscowości Smerek k.Cisnej.
II Ogólnopolski Zlot Mitsufanów
Zlot obfitował w wiele atrakcji, uczestnicy przez całe 7 dni (tyle czasu trwał zlot) nie mieli okazji na nudę, organizatorzy zapewnili wypełnienie czasu do maksimum.
Były oficjalne wieczorki z grillem, na których przygrywała zlotowiczom rockowa kapela ToxCity, były też kameralne wieczorki w sali kominkowej i na powietrzu, zespół grał wtedy bez prądu, była wycieczka autokarowa na zaporę w Solinie, wraz ze zwiedzaniem zapory i elektrowni z przewodnikiem (wnętrza zapory również), oraz do regionalnego browaru z degustacją warzonych tam piw.
Chętni mogli chodzić na piesze wyprawy górskie po połoninach Bieszczadzkich i innych atrakcjach turystycznych Bieszczad, za przewodników służyli bardziej doświadczeni koledzy
Odbył się ponad stukilometrowy przejazd kolumny pętlą bieszczadzką, w jej najwyższej części. W połowie drogi przejazdu zorganizowano piknik z grillem na górskim parkingu w którym brali udział zaproszeni goście.
Zmęczeni atrakcjami zlotu, mieli możliwość oddania się słodkiemu leniuchowaniu w zaciszu własnego pokoju.
Wszyscy uczestnicy po ochłonięciu i spokojnym przetrawieniu atrakcji w zaciszu domowym, są zachwyceni i już wyrażają chęć uczestnictwa w następnym zlocie, namiastkę można znaleźć w postaci zdjęć i filmików w dziale "Zloty"
Miejsce zlotu, ośrodek Niemczukówka, okazało się doskonałym wyborem.


Dla zainteresowanych link do strony ośrodka który nas gościł:
http://www.niemczukowka.pl

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1 [ DST ]
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/